У вас есть проблемы напоминаний в MLO-Android? Ответьте: Да/Нет.

Некоректно працює геолокація

Вопросы/ответы по работе MLO на Андроид
Автор темы

Olegii
Сообщения: 26
Зарегистрирован: янв 2014

Некоректно працює геолокація

Сообщение Olegii » 04 май 2016, 09:16

Доброго дня. Допоможіть будь-ласка.

Ситуація наступна.

Нагадування по місцю знаходження зпрацьовує невчасно.

В попередній версії програми коли була увімкнута геолокація то поряд зі значком який сигналізує про ввімкнуту геолокацію завжди був значок активного gps.
Після оновлення його не має. Таке враження що програма не запитує місце знаходження і відповідно не спрацьовує коректно.

Така проблема була колись і з версією програми 1.6.8 коли я оновив прошивку андроїд вище версії 4.1.2

Для того щоб програма працювала коректно я відкотив прошивку назад до версії 4.1.2 на якій програма працювала ідеально.

Зараз після оновлення програми до мло2 виникла та ж проблема.
версія андроїд 4.1.2

Нагадування спрацьовує коли я в програмі заходжу в розділ 'поряд'>'карта' після цього вмикається індикатор gps і спрацьовують нагадування

Аватара пользователя
miota
Команда бета тестеров
Сообщения: 59
Зарегистрирован: июл 2013
Благодарил (а): 18 раз
Поблагодарили: 22 раза
Контактная информация:

Некоректно працює геолокація

Сообщение miota » 20 июн 2016, 15:38

Доброго дня, Олег!

Перекладаю з російської мови на українську мову через автоматичний перекладач, тому вибачте заздалегідь! )))
Складнощі з геолокації (з точністю визначення местанахожденія) виникають тоді, коли ви налаштували геологацію по контексту без GPS, а потім її включили. Або навпаки, налаштували з GPS, а потім вимкнули.

Я для себе налаштував контексти без GPS, вказавши радіус прибуття з невеликим запасом. І продовжую користуватися програмою, не включаючи GPS.
https://tracking.valeriykoshelev.ru// - Бизнес-трекер. Прокачиваю людей и организации


Вернуться в «Вопросы»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 7 гостей